Hasičské slavnosti Litoměřice 2022

Dne 11.6.2022 jsme se vydali na Hasičské slavnosti do Litoměřic, které se konaly z důvodu opatření proti Covid-19 po pěti letech.  Tentokrát jsme se bohužel zapojili bez vystavování historické hasičské techniky. Zúčastnili jsme se slavnostního nástupu v sobotních dopoledních hodinách, navštívili jsme i místní hasičskou stanici, která byla v tento den otevřena pro veřejnost a samozřejmě samotných slavností v areálu Zahrady Čech. K vidění byly historické stříkačky, včetně techniky používané za pomoci koňských sil, také parní  motorové stříkačky a samozřejmě i moderní hasičská technika, včetně jejich dynamických ukázek. Byl to poměrně náročný den, ale všem co jsme se zúčastnili, se nám akce líbila a těšíme se na další ročník.

Fotogalerie z akce zde.