Posezení pod májkou 2023

Dne 30.4.2023 se v areálu sedlecké hasičárny konalo Posezení pod Májkou. I přes nepříznivou předpověď počasí nám od rána svítilo sluníčko díky tomu a skvělému DJ Kožíškovi dorazila spousta lidí a večerní zábava se dle zaplněného tanečního parketu vydařila. Než se večerní program roztočil, bylo ale třeba postavit májku. O její postavení se zasloužili nejen naši hasiči ale i chlapi, kteří se přišli na akci podívat a pobavit. Proto bychom jim chtěli poděkovat za jejich fyzické nasazení a pomoc, bez které bychom májku možná ani nepostavili. Velké poděkování patří i Martinovi Štrérovi, který nám májku opatřil a také se zasloužil o její postavení. Než se májka postavila, mohly si děti zasoutěžit u různých disciplín, ať už u chůze na „mini chůdách“ nebo rybaření v požární kádi. Děti byly po soutěži odměněny a nastoupila volná večerní zábava, o kterou se postaral skvělý DJ Kožíšek.

Odkaz na fotografie z akce – zde.